Каталог підприємств України
Спецпроекти
Курс валют
Офіційний курс гривні щодо іноземних валют
24.05.2017
100 доларів США21.0000
100 євро24.0000
10 рублів Росії3.0000
Прес-релізи
23.04.2012

В Ужгороді 16-17 травня відбудеться бізнес-зустріч "Міжнародні контактні дні" з питань машинобудування і металообробки

Щороку вітчизняних і зарубіжних підприємців збирають ужгородські бізнес-зустрічі "Міжнародні контактні дні", які Закарпатська торгово-промислова палата традиційно організовує за актуальними для регіону темами – сільське господарство, деревообробка, будівництво, машинобудування, туризм і рекреація.

За останні роки серед іноземних учасників бізнес-зустрічей були представники підприємств, торгово-посередницьких організацій не тільки з країн-сусідів нашого краю – Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, а й із Австрії, Бельгії, Білорусі, Іспанії, Італії, Литви, Німеччини, Росії, Сербії, Словенії, США, Хорватії, Чехії, Чорногорії та ін. 

Тематичний діапазон чергового міжнародного заходу, що відбудеться в Ужгороді 16-17 травня, охоплюватиме машинобудування і металообробку, вироби з металу і металеві конструкції, сучасні технології в металообробній галузі, обладнання й інструменти, реалізацію металовиробів та заготівлю металобрухту. 

За попередніми заявками організатори бізнес-зустрічі підберуть для учасників потенційних партнерів для переговорів відповідно до визначеного сторонами профілю діяльності та комерційних інтересів. 

Вітчизняні учасники матимуть змогу на міжнародному рівні представити свою продукцію і послуги, бізнес-плани та інвестиційні проекти, укласти угоди про співпрацю, організацію спільного виробництва, постачання продукції чи надання послуг. 

Задля забезпечення максимального презентаційного ефекту пропонується розміщення ілюстрованої реклами підприємства на сторінках офіційного каталогу, а також облаштування індивідуальної виставкової експозиції. 

Конт. тел. управління зовнішньоекономічних зв'язків 
Закарпатської торгово-промислової палати: 
(0312) 669462, 669463. 
Ел. пошта: exib@tpp.uzhgorod.ua