Каталог підприємств України
Спецпроекти
Курс валют
Офіційний курс гривні щодо іноземних валют
29.05.2017
100 доларів США21.0000
100 євро24.0000
10 рублів Росії3.0000
Прес-релізи
23.06.2015

Парламент почув малий бізнес: у вересні відбудуться слухання

Парламент почув малий бізнес: у вересні відбудуться слухання

Вперше за останні 12 років в Україні відбудуться парламентські слухання щодо проблем малого і середнього бізнесу.

17 червня Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва підтримав ініціативу проведення парламентських слухань з питань малого і середнього бізнесу. Парламентські слухання плануються на 30 вересня 2015 року.

У підготовці проведення слухань підтримку надаватиме проект USAID "Впевнений бізнес - заможна громада", який виконується Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Проект допоможе підготувати аналітичні матеріали, які будуть представлені учасникам парламентських слухань.

За словами технічного радника проекту USAID "Впевнений бізнес - заможна громада" Любомира Чорнія, останні парламентські слухання з питань малого і середнього підприємництва проводилися понад 12 років тому.

Експерт впевнений, що, зважаючи на складну економічну ситуацію в Україні, пріоритет розвитку МСБ стає особливо актуальним і більшість політиків починають розуміти важливість цього сектору для соціальної стабільності в країні.

Результатом парламентських слухань, за його словами, повинно стати формування переліку пріоритетних законодавчих актів, які визначатимуть нову державну політику у сфері розвитку малого і середнього бізнесу.

"Дуже хотілося б, щоб результатом парламентських слухань стало ухвалення не тільки загальних рекомендацій, а й підтримка конкретних законодавчих ініціатив, спрямованих на спрощення умов ведення бізнесу в Україні та імплементацію європейських стандартів у цій сфері", - зазначив Любомир Чорній.

Як неодноразово обговорювалося на зібраннях громадських об'єднань, що представляють сектор МСБ, в основу нової державної політики мають бути покладені принципи Акту про мале підприємництво для Європи, додав він.

Національна платформa МСБ розпочинає збір пропозицій щодо питань, які могли б бути винесені на парламентські слухання, а також проектів законодавчих актів та аналітичних матеріалів для підготовки їх проведення на належному рівні.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine