Каталог підприємств України
Спецпроекти
Курс валют
Офіційний курс гривні щодо іноземних валют
29.05.2017
100 доларів США21.0000
100 євро24.0000
10 рублів Росії3.0000
Прес-релізи
30.06.2015

Благодійний захід студії сучасної хореографії «Royal-ballet», цього року відбувся вже вдруге

Благодійний захід студії сучасної хореографії «Royal-ballet», цього року відбувся вже вдруге
         «Подаруй посмішку дітям!» - Благодійний захід студії сучасної хореографії «Royal-ballet», цього року відбувся вже вдруге - 20 червня - у самому центрі Києва, на Європейській площі, «Український Дім».

          Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, святий обов’язок кожного - дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей  малечі, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав, проте не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.

          Цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває малюк, від якого відмовляються батьки, чи коли дитина опинилася в тяжкій ситуації, або ж має статус соціального сироти, етнічна та расова дискримінації дітей в суспільстві, діти з особливими потребами, з «гарячих» точок, це - діти-переселенці, а всі вони заслуговують бути щасливими і мають право на повноцінне життя!..

          Кавалерственна Дама Міжнародного Ордену Святого Станіслава, керівник студії сучасної хореографії «Royal-ballet» - Еліна Парамонова, протягом 5 років ініціює благодійний захід - «Подаруй посмішку дітям!» Це радісне свято, що дарує незабутні враження і створює чудовий настрій для багатьох дітей, зокрема зі спеціальних шкіл-інтернатів, дитячих будинків, дітей-інвалідів, дітей загиблих військових, допомагає сотням дітлахів знайти мрію, повірити у свої сили та з вірою і посмішкою сміливо дивитися у майбутнє!

          Гостями свята були всі без винятку діти, а також  у зв’язку з подіями, що відбуваються на Східній частині нашої держави, є дітлахи, що були  змушені покинути свої домівки - діти-переселенці з Донбасу, частково сироти, що проживають в Деснянському районі Києва, у них немає власного житла, їх не відправляють на канікули в село до бабусі, деякі бачили війну і смерть близьких, в їх очах - недитячий сум, а так хочеться бачити їх радісними, щасливими, усміхненими!

          В підтримку проекту виступили відомі артисти: Олег Гаврилюк, Марія Яремчук,  АЛІДА, Наталія Турбіна, Руслан Соловйов, Надія Старцева, Антон Копитін, Ірина Чекалюк, Марія Стасюк, Кирило Охріменко, а також чернівецька красуня  Марія Яремчук, її переповнене любов’ю серце, немов веселка, об’єднує і допомагає кожній дитині відчувати себе потрібною. «Нехай Господь тримає парасольку надії та радості над кожним дитинчам, щоб ні одна дитина ніколи не відчувала себе самотньою!» - зазначає Марія Яремчук.

          Учні студії хореографії «Royal-ballet» виконували цікаві танцювальні постановки, дивували кількістю неймовірних образів і перевтілень, хореографи – Юлія Бобир, Валерія Заїка.

           Зігріймо теплом і любов'ю кожне дитяче серденько, подаруймо наші посмішки дітям, адже це так просто, бо навіть одна маленька посмішка – може змінити життя!.. ТОМУ ОБЄДНУЙМОСЯ ЗАРАДИ ДОБРА, АДЖЕ РАЗОМ МИ ЗМІНИМО СВІТ НА КРАЩЕ!!