Каталог підприємств України
Спецпроекти
Курс валют
Офіційний курс гривні щодо іноземних валют
28.05.2017
100 доларів США21.0000
100 євро24.0000
10 рублів Росії3.0000
Економічні новини
Ощадбанк удосконалив програму кредитування малого бізнесу
20.04.2016

Ощадбанк удосконалив програму кредитування малого бізнесу

Ощадбанк, детально вивчивши потреби клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу, вдосконалив програму кредитування підприємців на придбання основних засобів з оформленням їх у заставу. 

В рамках програми для ММСБ клієнти можуть придбавати в кредит не тільки нові транспортні засоби, а й будь-яке обладнання та устаткування, а також основні засоби, що були у використанні.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Придбати в кредит можливо легкові та вантажні автомобілі, автобуси, спецтехніку, дорожньо-будівельні машини, трактори, комбайни, іншу сільськогосподарську техніку та навісне обладнання, виробниче та промислове устаткування строком до 5 років з початковим внеском від 30% (в рамках співпраці з партнерами – від 20%). Забезпеченням виступає майно, що придбавається за кредитні кошти. Додаткове забезпечення не вимагається. Процентна ставка та комісія залежить від суми та строку кредитування.

«Малі та середні підприємства на сьогодні є двигуном розвитку економіки. Чимало таких компаній потребують модернізації, і Ощадбанк готовий надати їм суттєву підтримку», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Андрій Стецевич.

Програма також відкриває нові можливості для співпраці з партнерами, які здійснюють реалізацію транспортних засобів, сільськогосподарської техніки та обладнання, щодо пропонування клієнтам ММСБ пільгових умов кредитування.

У банку нагадали, що для підприємств агропромислового комплексу діють акційні умови кредитування з процентною ставкою від 21% та комісією від 0,2%.

Як повідомлялось раніше, у 2016 році Ощадбанк очікує на збільшення клієнтської бази мікро-, малого та середнього бізнесу на 30%.