Каталог підприємств України
Спецпроекти
Курс валют
Офіційний курс гривні щодо іноземних валют
24.05.2017
100 доларів США21.0000
100 євро24.0000
10 рублів Росії3.0000
Економічні новини
Металургійний завод "Донецьксталь" і Siemens підписали меморандум

Металургійний завод "Донецьксталь" і Siemens підписали меморандум

Меморандум про початок реалізації проекту з модернізації металургійного виробництва підписали "Донецьксталь" і Siemens VAI Metals Technologies GmbH & Co.

Про це повідомив губернатор області Андрій Шишацький.

"Донецька облдержадміністрація надаватиме необхідну підтримку в реалізації проекту реконструкції металургійного виробництва на ПрАТ "Донецьксталь-металургійний завод". Зокрема, регіон клопотатиме про включення починання металургів у перелік проектів, кошти на які планується видати під державні гарантії Кабінетом Міністрів України у рамках Державної програми активізації розвитку економіки", - сказав він, коментуючи підписання документу.

Перший етап реконструкції виробництва на ДМЗ вже майже завершено, і незабаром нова електросталеплавильна піч ДСП-150, що будується тут, буде введено в експлуатацію.

Підписання меморандуму з Siemens дало старт другому етапу модернізації заводу. У рамках цієї роботи планується будівництво ливарно-прокатного комплексу, реконструкція стану "2300", розвиток доменного виробництва.

Усе це дозволить не лише наростити випуск металургійної продукції, але і багато в чому відмовитися від дорогого природного газу, створити додаткові робочі місця.

Після оновлення на Донецькому металургійному заводі, що входить до складу компанії "Донецксталь" за рік випускатиметься до 2 млн т чавуну, 1,5 млн т сталі, 750 тис. т листового і 623 тис. т сортового прокату.


Інші матеріали на цю тему: