Каталог підприємств України
Спецпроекти
Курс валют
Офіційний курс гривні щодо іноземних валют
27.05.2017
100 доларів США21.0000
100 євро24.0000
10 рублів Росії3.0000
Детальна інформація
Повна назва підприємства: ТОВ "Тетан"
Коротка назва підприємства: Тетан
Регіон: Київ
Поштова адреса: 04080, Украина,  г. Киев, ул. Златоустовская, 3, оф. 6
Контактний телефон: (044) 236-09-01, факс: 236-09-01
WWW: www.tetan.com.ua

Напрямки діяльності: постачання, монтаж, сервісне обслуговування системи опалення, водопостачання та каналізації.

Компанія орієнтована на роботу зі спеціалізованими організаціями і кінцевими замовниками. При формуванні асортименту продукції особлива увага приділяється якості товарів та їх адаптації до українських умов експлуатації. Основна частина представленого обладнання здійснюється на заводах у Німеччині.

Встановлення котлів та теплових пунктів з автоматикою регулювання через погодні умови забезпечує зниження витрат у порівнянні з централізованим теплопостачанням у 3-4 рази. Об'єкти, виконані компанією, показали правильність розрахунків на практиці. При виборі обладнання для автономної котельні фахівці керуються вимогами безпеки експлуатації, високим ККД, високою екологічною чистотою викидів, простотою управління, високим рівнем автоматики, комфортними умовами перебування людей у приміщеннях. Всі ці умови здійсненні і вже успішно впроваджені на багатьох об'єктах. Що стосується вартості та окупності автономних теплогенераторів: прямі поставки обладнання з заводів, минаючи посередників, дозволяють тримати ціни на досить низькому рівні, і з урахуванням низьких експлуатаційних витрат окупність таких котлів становить 2-3 опалювальних сезони.

Всі котли, пропоновані компанією, - автоматичні без обслуговуючого персоналу, тому, що політика компанії - виключити людський фактор при отриманні тепла та електроенергії. "Тетан" встановлює не тільки котельні але й генератори на рідкому і газоподібному паливі, а також когенератори (отримання тепла, електроенергії та гарячої води одночасно).

Направления деятельности: поставка, монтаж, сервисное обслуживание системы отопления (газовые котлы, твердотопливные отопление, водонагреватели), водоснабжение и канализации.

Рубрики каталогу: Послуги